Gift Ideas
Gifts that make an impact. Of Natural materials. What kind of energy do you want to give away? Gifting with cut flowers, flowers that are full of pesticides and have possibly contributed to child labour and been on an airplane. And that will last for one week. Is that really an act of care? How about giving away something that makes an impact. That is hand made with love and care and will last. Perhaps, clean cleaning products, scented candles, ceramics, a hand blown glass vase? Or perhaps some Self-care products? And if you have no idea what your host would like, there is always the THESIS Giftcard..



FRAMA 0405 GLASS VASE
- Regular price
- $150.00
- Regular price
-
$150.00 - Sale price
-
$150.00
- Unit price
- /per



MINI SOAP GIFT SET
- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
$21.00 - Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per



MEDIUM BOWL, PEACH ON CREAM
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
$16.00 - Sale price
-
$16.00
- Unit price
- /per



FRAMA OTTO CERAMIC CUP SET OF TWO, WHITE
- Regular price
- $64.00
- Regular price
-
$64.00 - Sale price
-
$64.00
- Unit price
- /per



SEA SALT SCRUB SOAP, UNSCENTED
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
$17.00 - Sale price
-
$17.00
- Unit price
- /per



FRAMA 0405 DRINKING GLASS, MEDIUM
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
$65.00 - Sale price
-
$65.00
- Unit price
- /per



FRAMA BODY WASH, APOTHECARY 375 ML
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
$42.00 - Sale price
-
$42.00
- Unit price
- /per



FRAMA HAND WASH, HERBARIUM 500ML
- Regular price
- $46.00
- Regular price
-
$46.00 - Sale price
-
$46.00
- Unit price
- /per



WOODEN BOWL LARGE, ASH
- Regular price
- $92.00
- Regular price
-
$92.00 - Sale price
-
$92.00
- Unit price
- /per



WOODEN BOWL, APPLE WOOD
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
$29.00 - Sale price
-
$29.00
- Unit price
- /per



Frama Hand Wash, Apothecary 500Ml
- Regular price
- $46.00
- Regular price
-
$46.00 - Sale price
-
$46.00
- Unit price
- /per



Coming soon
WOODEN BOWL, APPLE WOOD
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
$30.00 - Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per